Milujete jogu alebo ste len začiatočníci? Máte sedavé zamestnanie, často vás bolí chrbát, máte problémy s pohybovým aparátom? Chcete urobiť niečo pre svoje zdravie a zlepšiť si nielen svoje telo, ale aj psychiku?

Pripravili sme pre Vás nové lekcie jogy pod vedením odborníčky Kataríny Ježovicovej.

yoga

Kto je jogínka
Katarína Ježovicová

Má dlhoročné medzinárodné skúsenosti a v našom centre Ayur Ganesh ponúka pre klientov hodiny jogy s viacerými zameraniami. Katarína je zakladateľkou jogového konceptu "Zdravý chrbát", ktorého kvalitu a blahodárne účinky na telo a myseľ obľubujú začiatočníci, skúsení cvičiaci, ale aj ľudia, ktorí majú problémy s pohybovým aparátom. Okrem samotného konceptu "Zdravý chrbát" poskytuje aj hodiny v štýle vinyasa jogy, bikram jogy a hatha jogy.

V roku 2011 graduovala na prestížnej škole Bikram jogy pod vedením svetoznámeho jogína Bikrama Choudhury v Los Angeles. Skúsenosti a znalosti v oblasti zdravého životného štýlu a alternatívnej medicíny naberala v Rusku a v Rakúsku, kde pôsobila v piatich medzinárodných štúdiách. Popri joge sa Katarína venuje aromaterapii a jej blahodárnym účinkom pre ľudské telo i dušu.

Hodiny jogy sú vhodné pre začiatočníkov i pokročilých. Hoci ide o skupinové cvičenie, dôležité je, že Katarína pristupuje ku každému jednému cvičiacemu individuálne. Pokiaľ sa chcete zúčastniť hodín jogy,

viac informácií nájdete na www.jogazdravo.sk alebo kontaktujte 0944 100 680.