Masáže

Vstúpte s nami do harmónie tela a duše

Liečime celkovou očistou tela a upokojovaním mysle. Zmenou stravy, masážami, cvičením a meditáciou človek opäť nadobudne rovnováhu v tele a cíti sa zdravý a vyrovnaný.

1543184262-MG-9130
1543180197-MG-9425
1543180197-MG-9425
previous arrow
next arrow

Náš tím

Sučasťou nášho tímu sú ajurvédski terapeuti, absolventi strednej zdravotníckej školy a bakalárskeho štúdia ajurvédskej medicíny. U nás nájdete indický personál a originálne vybavenie priamo z Indie. Kolískou ajurvédy v Indii je štát Kerala, odkiaľ pochádzajú všetci naši terapeuti.

MANOJ

Patrí medzi našich najskúsenejších terapeutov a medzi jeho srdcovú masáž patri reflexná masáž chodidiel. Z pohľadu reflexológie ide o veľmi účinnú terapeutickú masáž, ktorej cieľom je navodiť v tele rovnováhu. Na základe svojich dlhoročných skúseností vie Manoj z ajurvédskeho pohľadu diagnostikovať stav orgánov a tomu miestu venovať počas masáže pozornosť. Okrem tejto masáže je odborník vo všetkých iných masážach. Manoj sa narodil a vyrastal v Kerale, kde ukončil aj svoje terapeutické vzdelanie. Veľa rokov naberal skúsenosti v ajurvédskych nemocniciach. U nás pôsobí už deviaty rok. Zveriť sa do jeho rúk znamená terapiu a relax pre telo, aj myseľ.

REJI

Ako terapeut má skúsenosti šestnásť rokov, z toho už piaty rok pôsobí u nás. Vedomosti a vzdelanie má ukončené v Indii, v ktorej niekoľko rokov pôsobil ako terapeut v nemocniciach. Tam načerpal veľa praktických skúseností. Jeho srdcovkou je Marma masáž, ktorej princípom je, že na ľudskom tele sa nachádza 108 takzvaných marma bodov, ktoré sú akoby centrá našej energie. Pomocou tejto špeciálnej masáže Reji prechádza všetkých 108 bodov, čoho cieľom je doplnenie a rozprúdenie energie a zníženie pocitu únavy a vyčerpania.

SHIBU

Svoje vedomosti a skúsenosti ako ajurvédsky terapeut zbieral doteraz vo svojej rodnej Kerale a to priamo v ajurvédskych rezortoch. Je špecialistom v Kalari masáži, ktorá je podľa jeho slov výborná nielen pre telo, ale tiež pre hlavu a dušu. Táto procedúra podporuje lymfatický systém a napomáha k detoxikácii organizmu. Kalari masáž je relaxačná a energiu dobíjajúca zároveň. Okrem Kalari masáže je samozrejme výborný vo všetkých tradičných ajurvédskych procedúrach.

Slide
OLEJE

Ajurvédske pomôcky, liečivé oleje sú pripravované pod prísnym dozorom v špecializovaných medicínskych strediskách v Indii. Pracujeme s olejmi tej najvyššej kvality, podľa dávnych receptúr ajurvédskej medicíny.

Upozornenie:
Všetky oleje a rastlinné prípravky použivané v našom centre sú čisto prírodné. Proces ich spracovania prebieha bez použitia akýchkoľvek chemických látok.

Kedže naša uponáhľaná, pretechnizovaná a prechemizovaná doba odvykla naše telo od prirodzeného spojenia s prírodou, môže sa vo výnimočných prípadoch stať, že váš organizmus pri prvom kontakte s bylinnými prípravkami zareaguje mierne alergicky.

Prosíme Vás, aby ste pri najbližšej Vašej konzultácii požiadali medicínskeho špecialistu o zmenu prípravku.

Úžasný zážitok. Odporúčam a teším sa na budúce.
Ela

Kvalitné služby a vzorový prístup k zákazníkom v rozprávkovo príjemnom prostredí.
HELENA

Balzam pre telo aj pre dušu.
SILVIA

Vynikajúci zážitok, úžasná masáž, krasne prostredie, rozhodne sa sem budem vracať… určite odporúčam.
LUCIA

Máte záujem o naše služby?