Blog

Chcete byť počas leta zdraví a vitálni?

29.10.2019
Pomôže vám tento ajurvédsky sprievodca letom.

Strava a životný štýl pre kaphu

24.07.2019
Dodržiavanie zásad ajurvédskeho stravovania a životného štýlu vhodných pre vašu konštitúciu je prospešné nielen pre vaše telesné, ale aj psychické a emocionálne zdravie. V tomto článku sa pozrieme na to, aká strava a životný štýl sú vhodné pre ľudí s kaphovou konštitúciou, alebo pre ľudí s kaphovou nerovnováhou.

Strava a životný štýl pre pittu

05.03.2019
Dodržiavanie zásad ajurvédskeho stravovania a životného štýlu vhodných pre vašu konštitúciu je prospešné nielen pre vaše telesné, ale aj psychické a emocionálne zdravie. V tomto článku sa pozrieme na to, aká strava a životný štýl sú vhodné pre ľudí s pittovou konštitúciou, alebo pre ľudí s pittovou nerovnováhou.

Strava a životný štýl pre vátu

05.03.2019
Dodržiavanie zásad ajurvédskeho stravovania a životného štýlu vhodných pre vašu konštitúciu je prospešné nielen pre vaše telesné, ale aj psychické a emocionálne zdravie. V tomto článku sa pozrieme na to, aká strava a životný štýl sú vhodné pre ľudí s vátovou konštitúciou, alebo pre ľudí s vátovou nerovnováhou.

AJURVÉDA – matka medicíny

28.01.2019
Počas niekoľkých posledných desaťročí došlo na Západe k zvýšenému záujmu o koncept alternatívnej medicíny, čím bol spôsobený nárast povedomia o mnohých existujúcich medicínskych tradíciách.

Veľká ponuka vianočných darčekov pre vašich blízkych

20.12.2018
Premýšľate, čím obdarujete svojich blízkych na Vianoce?
Skúste darček, ktorý si určite zaslúžia a budú mať z neho veľkú radosť.
Naše centrum Ayur Ganesh v Bratislave pripravilo veľkú vianočnú nádielku skvelých darčekov, tak neváhajte!