Veľká ponuka vianočných darčekov pre vašich blízkych

Zabudnite na klasické darčeky, obdarujte svojich blízkych príjemným ajurvédskym zážitkom. V našej vianočnej ponuke nájdete tieto tipy na vianočné darčeky:

Kalari masáž

Kalari masáž balansuje celé telo a myseľ. Masáž účinne uvoľnuje svalstvo na tele, zvyšuje cirkuláciu telesných tekutín a aktivuje lymfatický systém tela, čím napomáha detoxikácii. Kalari masáž je relaxačná a uvoľnujúca. Vykonáva sa teplým prírodným olejom a využíva špeciálne hmaty a techniky uvoľňujúce celé telo a myseľ.

Detoxikačná celotelová Abhyangam masáž

Masáž je ideálna na celkové uvoľnenie tela, dodáva mu energiu a vitalitu.Pomáha očisťovať telo od toxínov, uvoľňuje stuhnuté svalstvo na celom tele, zlepšuje lymfatický systém, krvný obeh, trávenie. Rovnako tiež pomáha odstraňovať nadmerný stres, napätie či nespavosť, bolesti hlavy. 

Omladzujúca masáž tváre

Masáž je jedinečná v tom, že správnymi pohybmi sa tvár postupne zbavuje vrások, krásne sa prekrvuje, následkom čoho je pleť žiarivejšia a mladšia. Súčasťou je tiež špeciálna pleťová maska a kým bude na vašej tvári pôsobiť, Vy si oddýchnete pri reflexnej masáži chodidiel, ktorá podporuje celkový stav vášho tela a jednotlivých orgánov.

Marma masáž

Je ideálna, ak sa cítite občas bez energie alebo vás trápia rôzne zdravotné ťažkost. Na tele sa nachádza 108 tzv. MARMA bodov, v ktorých sa sústreďuje energia, ktorá občas môže byť na jednotlivých miestach zablokovaná a práve pomocou 90 min Marma masáže sa terapeut pokúsi obnoviť túto energiu.

Masáž chrbta s reflexnou masážou chodidiel 

Masáž sa začína masážou krku, ramien a chrbta a pokračuje reflexnou masážou chodidiel, vďaka ktorej skúsený terapeut Manoj odhalí, v akom stave sa vaše telo nachádza. Nenechajte si ujsť túto ajurvédsku masáž.

Antistresová masáž 

Emocionálny či psychický stres patria medzi dôvody zlého držania tela, čoho následkom sú bolesti krku, ramien, lopatiek či krížov. Preto sme pripravili masáž, pri ktorej sa terapeut zameriava práve na tieto miesta podľa individuálnych potrieb klienta.