Ajurvédska diagnostika & konzultácie

V centre Ayur Ganesh majú klienti možnosť ajurvédskej diagnostiky a konzultácie s ajurvédskym doktorom Dr. Robin Raju s ktorým spolupracujeme, ako aj s odbornými terapeutmi, ktorí Vám pomôžu určiť vhodnú terapiu pre Vaše telo, myseľ a dušu.

Hlavným zameraním nášho ayurvédskeho medicínskeho centra Ayur Ganesh je zlepšovanie kvality životného štýlu, pričom hlavný dôraz kladieme na relaxáciu, vnútorný pokoj a rovnováhu tela i duše.

Dr. ROBIN RAJU

Potrebujete vyriešiť svoje zdravotné ťažkosti a ísť cestou – nájsť príčinu ochorenia, a nie len potláčať symptómy? Objednajte sa na lekársku vstupnú konzultáciu v trvaní cca 60 minút.

V našom centre Ayur Ganesh v Bratislave pôsobí ajurvédsky lekár Dr. Robin Raju, ktorý sa špecializuje na liečbu ajurvédskou medicínou. Medicínou, ktorá je stará viac ako 5 000 rokov a uznávaná Svetovou zdravotníckou organizáciou. Navyše, práve ajurvédska medicína položila základy napríklad aj čínskej medicíne.

Pre koho je určená vstupná lekárska konzultácia?

– pre všetkých, ktorí chcú skúsiť liečbu alternatívnou – ajurvédskou medicínou

– pre všetkých, ktorých trápia zdravotné ťažkosti a klasická medicína nie je v ich prípadoch veľmi úspešná

– pre všetkých, ktorí si chcú dať do poriadku svoje zdravie

– pre všetkých, ktorí chcú poznať pravú príčinu ochorenia, a nie len tabletkami potláčať symptómy

– pre všetkých, ktorí sa chcú cítiť zdravšie, vitálnejšie

Lekársku vstupnú konzultáciu vykonáva Dr. Robin Raju, vyštudovaný lekár, ktorý má za sebou prax v najväčších ajurvédskych centrách v Indii. Súčasťou je vstupný pohovor, podrobná diagnostika, na základe ktorej lekár zisťuje príčinu, prečo ochorenie existuje, respektíve pravidelne sa objavuje. Princípom ajurvédskej medicíny je to, že v prvom rade treba odhaliť príčinu zdravotných problémov a následne začať s liečbou. Spôsob liečby určuje práve Dr. Robin Raju.

Riešením často nie je to, že človek potláča príznaky ochorenia len chemikáliami – teda liekmi, pričom neodhaľuje pôvod choroby. Dôležité je odstrániť príčinu natrvalo.

Dr. ROBIN RAJU je náš ajurvédsky lekár. Ak zvažujete zmenu životného štýlu ajurvédskym smerom, potrebujete doplniť energiu, poradiť so zdravotným problémom či s vhodným detoxom, Robin je u nás ten, u koho vám nájdeme termín. Ajurvédska medicína je veľmi silná v prevencii, ale pomáha aj pri akútnych či chronických stavov. Riešenie problému začína vždy diagnostikou a liečba spočíva v kombinácii ajurvédskych masáži a terapii, ajurvédskej stravy, jogy a meditácie.

Robin u nás pôsobí už od roku 2010. Študoval v Indii na Ayurveda Medical College škole. Svoje vzdelanie v oblasti ajurvédy ukončil v roku 2008 na Rajiv Gandhi University of Health Science v Bangalore.

Vyšetrenia a konzultácie s ním prebiehajú každú stredu a je potrebné sa k nemu vopred objednať. Ak máte záujem o termín či viac informácii o vyšetrení či konzultácii, radi vám pomôžeme na našom telefónnom čísle: 0948 459 865.

Máte záujem o naše služby?